VIJOLĖ ČESNULEVIČIENĖ – fiziomedika.lt

Kineziterapeutė, reabilitacijos magistrė, Lietuvos funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos asociacijos valdybos narė, Lietuvos kineziterapeutų draugijos narė. Praktinį darbą dirba nuo 1997 metų. Ilgametė darbo patirtis stacionare, daugiaprofilinėje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje, fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje (nervų sistemos ligos ir judamojo atramos aparato pažeidimai).

Studijuoja taikomąją kineziologiją,

Baigusi „Taikomosios kineziologijos pagrindai“ programas ir išlaikiusi egzaminą.

Baigusi „Taikomosios klinikinės kineziologijos II. Vidaus organų kineziologija (112 val.)“ programą ir išlaikiusi egzaminą;

Baigusi tarptautinius „Mulligan“ manualinės terapijos kursus (47 val.)

Baigusi sertifikuotus  pradinius (12val.) ir pažengusiems (14val.) „K-active taping“ kursus

Baigusi sertifikuotus NDS Neurodynamic Solutions neurodinamikos kursus (28val.)

Dalyvavusi Lietuvoje organizuotose konferencijose ir seminaruose:

„ Emocijų įtaka vidaus organų funkcijai“(16val.), „Nemedikamentinis gydymas, šiuolaikinė elektrostimuliacija“(12val.), “Virškinimo sistemos disfunkcijų įtaka skausminių ir neurologinių sindromų formavimuisi. Korekcijos metodai ir pagalba fitopreparatais“(16val.), „Smilkininis apatinio žandikaulio sąnarys ir sąkandis, reikšmė neurologiniu požiūriu ir korekcija manualinės medicinos bei refleksoterapinėmis priemonėmis“(24val.), “Organizmo savireguliacijos optimizavimo biocheminiai mechanizmai esant griaučių-raumenų sistemos skausminiams sindromams“(16val.), „Vegetacinės nervų sistemos sutrikimai, jų kineziologinė diagnostika ir korekcija“(16val.), „Įvairių sporto šakų sportininkų judesių stereotipai, jų sutrikimai, diagnostika ir korekcija“(16val.),“Organizmo cheminės sudedamosios dalies koregavimas atliekant limfinės sistemos drenažą“(16val.), „Skoliozė: ištyrimas ir gydymo priemonės“(24val.), „Imuninių sutrikimų ir uždegimų įtaka juosmens ir dubens stabilumui“(24val.), „INOMT- kūdikių ir vaikų manualinė refleksoterapija“(19val.), „Kaklinė ir viršutinė krūtininė stuburo dalis. Krūtinės ląsta. Dubens-juosmens regionai. Kompresiniai sindromai“(48val.), „Fascija: nuo anatomijos iki gydymo“(9val.), „Dubens disfunkcijos, klinika, diagnostika ir korekcijos. Uodegikaulio ir kryžkaulio traumatizmas“(8val.)

 

Specializuojasi šiose srityse: ūmūs ir lėtiniai stuburo skausmai (ir vaikų), reabilitacija patyrus traumas, judamojo aparato sutrikimai, būklė po operacinio gydymo, randų gydymas.

Ten, kur esame šiandien – atėjome patys. Tai lėmė mūsų mintys, žodžiai, veiksmai. Tai, ką galvojame, kalbame ir darome šiandien, lemia mūsų ateitį.

WordPress Image Lightbox